royona - فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 96

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 6
» بازديد سال : 1656
» بازديد کل : 2186
» اعضا : 0
» مطالب : 135

فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 96


تاریخ انتشار پست : 1396/7/4 بازدید : 14

فال روزانه,فال امروز,فال فردا,فال روز,daily omen

فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه فروردین

امروز شما می توانید یکی پس از دیگری نقشه هایی فوق العاده برای خودتان و آینده تان بکشید و قبل از آن که به خودتان بیایید چندین مسیر مختلف برای آینده خود طراحی خواهید کرد. اما متاسفانه در حال حاضر تمرکز زیادی ندارید و نمی توانید این نقشه ها را عملی کرده و یا به طور کلی کار زیادی انجام دهید. در اعماق وجودتان خاطراتی ناخوشایند از گذشته زنده شده اند که دارند شما را آزار می دهند. شاید اتفاقات گذشته در زمان حال دیگر اثری روی زندگی شما نداشته باشند، اما هنوز مثل همین دیروز آنها را به خاطر دارید. با این حال باید به یاد داشته باشید که آدمیزاد جایزالخطاست و شما نباید خود را به خاطر اشتباهات گذشته تان سرزنش کنید.

دوست فروردینی ، قلب خاطرات بد را کنار میزند
و خاطرات خوش راجلوه می دهد
و درست ازتصدق سر همین فریب است
که میتوانید گذشته را تحمل کنید …

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اردیبهشت

امروز با زنده شدن خاطرات گذشته، مدیریت کردن حال و هوایتان کار بسیار دشواری خواهد بود که وقت زیادی از شما خواهد گرفت. با وجود این که سعی دارید مثبت اندیشی خود را حفظ کنید و روشنایی را در افق پیش روی خود ببینید، هنوز از این که بتوانید به مقصد برسید اطمینان کامل ندارید و باید با احساساتی که روی خوشحالی تان سایه می اندازند دست و پنجه نرم کنید. از خلاقیت و استعداد هنری ذاتی که دارید بهره گرفته و سعی کنید احساسات خود را از طریق انجام کارهای هنری و یا نوشتن آنها بیان کنید. باز کردن درهای قلبتان اجازه خواهد داد با بیان آنچه مدت ها در دلتان مخفی کرده بودید فرصتی برای درمان دردهایتان ایجاد شود.

اردیبهشتی دوست داشتنی ، به فردا از سرِ مهر سلام بده
و خدا را بخاطر دیدن روزی دیگر شکر کن …
خيلي ها مجال ١ ثانيه بيشتر نفس كشيدن را ندارند و در حسرت آن هستند پس تا نفس ميكشي خدا را شكر كن و با انرژي كارت را بكن

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه خرداد

امروز شوخ طبعیتان گل کرده است و این حالت هرچند سطح عملکرد شما را پایین آورده، سر خودتان و اطرافیاتان را حسابی گرم کرده است. با این حال هرچند مکالماتی که با دیگران دارید پرانرژی و همراه با خوشحالی هستند در درون شما اوضاع فرق می کند و مکالماتی که با خودتان دارید گذشته ها را به یادتان آورده و شما را در نوعی احساس دلتنگی و غصه گرفتار می کنند. شاید به خاطر آوردن تجربیات گذشته بتواند حداقل به طور موقت حکم راهنمایی را برای شما ایفا کند، اما نباید در دریای خاطرات بیش از اندازه دست و پا بزنید، در غیر این صورت خسته و غرق خواهید شد. اگر خوب نگاه کنید در زمان حال هم چیزهای خوشایند زیادی وجود دارند که باید قدرشان را بدانید.

خردادی عزیز ، به آنهایی که دوستشان دارید،
بی بهانه بگویید دوستت دارم
بگویید دراین دنیای شلوغ
سنجاقشان کرده اید به دلتان
بگوییدگاهی فرصت با هم بودنمان
کوتاه تر از عمر شکوفه هاست …

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه تیر

شما واقعا می خواهید تمام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان هستند را انجام دهید، از نکمیل پروژه ای که موعد آن سر رسیده تا گرفتن آن تماسی که به دوستتان قول داده بودید. متأسفانه، وقفه هایی که یکی پس از دیگری در کارهایتان پیش می آیند باعث می شوند هر چقدر هم که تلاش کنید نتوانید تمام کارهایی که در لیستتان نوشته بودید را خط بزنید. از طرفی هم نوسان افکارتان بین هیجانی که در رابطه با آینده دارید و پشیمانیتان در مورد گذشته سطح انرژی شما را تا حد زیادی پایین آورده و عملکردتان را تحت تأثیر قرار می دهد. به مسیرتان ادامه دهید و بدون آن که پشت سرتان را نگاه کنید قدم به قدم به سوی آینده ای که آرزویش را دارید حرکت کنید.

تیر ماهی باهوش، نكته اي مهم براي موفقيت شما
سنگی که طاقت ضربه های تیشه را ندارد
لایق تندیس شدن نیست
در مقابل سختی ها مقاوم باش که وجودت شایسته تندیس شدن است …

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مرداد

شما با خودتان آرزو می کنید که ای کاش امروز یک روز تعطیل بود و به جای این که مجبور باشید کار کنید می توانستید وقت خود را به تفریح و استراحت بگذرانید. همین باعث می شود که هر چیز جالبی حواستان را پرت کند و نتوانید روی انجام وظایف خود تمرکز کنید. مدام در فکر پروژه های هنری و خلاقانه ای هستید که در سر دارید و دلتان می خواهد در اوقات فراغت خود انجام دهید. البته که باید به وظایف و مسئولیت های خودتان عمل کنید، اما توجه کردن به خودتان و نیازهایتان نیز یکی از وظایف مهم شما است. از سرکوب کردن نیازها و خواسته های خود اجتناب کنید و به احساسات خود نیز توجه کافی داشته باشید.

مردادی عاشق، وسعت روشنایی و تاریکی دنیای هر کسی به اندازه باورها، تفکرات و رفتار اوست
هر چه لبریز از عشق، محبت، مهربانی، خرد و نیکی باشی روشن‌تری
و هر چه مملو از حسادت، کینه، نفرت، خشم و دروغ باشی تاریک‌تری
هیچ نقاب و پوششی تا ابد یارای پنهان کردن دنیایمان را ندارد
و چه خوب که مملو از نور باشید…

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه شهریور

امروز ذهن بیقرار شما تمرکز کردن را برای شما تبدیل به امری غیر ممکن می کند و همین باعث می شود ندانید چکار باید بکنید. چیزی که سعی دارید از آن دوری کنید دقیقا همان چیزی است که کنترل ذهنتان را در دست گرفته است. افکارتان همچون سرابی آشفته از گذشته به آینده و برعکس در نوسان هستند و خاطراتی آزاردهنده از دوران کودکی در ذهنتان دوباره جان می گیرند. یادتان باشد ما باید طوری رفتار کنید که گذشته به جای تله برایتان حکم سکوی پرش را ایفا کند. تغییر دادن سبک زندگیتان برای به دست آوردن کسی که دوست دارید کار بدی نیست، اما مواظب باشید نقش کسی که هرگز نمی توانید باشید را برای کسی بازی نکنید

شهریوری خاص ، هر روز صبح كه از خواب بلند ميشوي اين جمله را با خدايت بگو:
خدایا؛ مرا متبرک گردان تا عشق ورزیدن
و خندیدن را بیاموزم
تا در همه موقعیت ها و شرایط
زندگی بخندم و بدانم
در هر آنچه روی میدهد نیکی نهفته است …

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مهر

شما امروز گیج و آشفته اید؛ نه تنها به خاطر کارهای زیادی که در لیست کارهای روزانه تان در انتظار شما هستند، بلکه احساسی ناخوشایند در ضمیر ناخودآگاهتان دارد شما را آزار می دهد. شاید چیزی که معمولا سعی می کنید زیاد به آن فکر نکنید امروز تمام ذهنتان را تصرف کرده باشد و به یادتان بیاورد که این موضوع هنوز حل نشده است و نمی توان آن را تا همیشه نادیده گرفت. راه حل این مشکل پرت کردن حواستان نخواهد بود و شما مجبور هستید با آن روبرو شوید. از گذشته خود درس بگیرید و آن چه اتفاق افتاده است را بپذیرید اما در زمان حال زندگی کنید. اگر یک بار برای همیشه با این کابوس روبرو نشوید تا ابد دست از سرتان برنخواهد داشت.

مهری پر مهر و محبت ، هر داشتی را به نداشته هایت نفروش
گاه اگر نداشته هایت را به دست آوری
حسرت داشته هایت را می خوری که ارزان فروختی …
آن زمان است كه پشيماني سودي ندارد..

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آبان

امروز آشفتگی و بهم ریختگی منزل و یا میز کارتان منعکس کننده آشفتگی درون شماست. نمی توانید کارهایتان را به پایان برسانید و این بی نظمی دارد دیوانه تان می کند. شاید با خودتان فکر کنید که بهم ریختگی ذهنتان بخاطر آشفتگی اطرافتان است، اما واقعیت دقیقا برعکس چیزی است که شما می اندیشید. شاید یک کینه و دشمنی قدیمی مجددا در وجودتان شعله ور شده باشد و شما را آزار بدهد. فراموش کردن این که کسی به شما آسیب رسانده است می تواند بسیار دشوار باشد، اما باور کنید کینه جویی مانند این است که زغالی آتشین را در دست گرفته و انتظار داشته باشید که طرف مقابلتان را بسوزانید. بخشش تنها کلید رسیدن به آرامش و رهایی است.

آبانی متفاوت ، سه تجربه كارامد براي شما
هرگز شادي آدمها را از ميزان خنده هايشان نسنجيد
هرگز تنهايي آدمها را از تعداد دوستانشان قضاوت نكنيد
هرگز تحمل آدمها را از ميزان ايستادگي شان تخمين نزنيد …

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آذر

امروز شما مدام مانند زنبوری که از یک گل به روی گل دیگری می رود در حال وز وز کردن و حرف زدن با این و آن هستید و پرحرفی شما برای همه کاملا واضح و مشخص است. شما در به انجام رساندن چندین کار به طور همزمان کاملا مهارت دارید، اما در حال حاضر فشار بسیاری را روی خود احساس می کنید و شاید این دقیقا همان چیزی باشد که باعث می شود اینقدر حرف بزنید و در واقع شما سعی دارید دیگران را در به دوش کشیدن باری که به عهده دارید با خود شریک کنید. خاطرات یک زخم قدیمی در پس زمینه ذهنتان دارد شما را آزار می دهد، زخمی که به آن رسیدگی نشود عفونت خواهد کرد و مدت ها طول خواهد کشید تا بهبود پیدا کند.

آذر ماهی تو دل برو ، زندگی مملو از لطافتهای خداوند است
بی گمان اگر گهگاه لمسشان نمی کنید
وفور آنها در پیرامون و یکنواختی دید شماست
با هر پلک زدن دید بهتری نسبت به اطراف پیدا کنيد…

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه دی

امروز آنقدر در افکار خود غرق شده اید که شاید تصمیم بگیرید تمام روز را با خودتان خلوت کرده و هیچ کاری انجام ندهید. ذهنتان مدام بین واقعیت زمان حال و تردیدی که نسبت به آینده دارید و خاطرات نوستالژیک زمان گذشته در نوسان است. خاطراتتان شما را به سوی اتفاق بدی که سال ها ذهنتان را درگیر خود کرده بوده است خواهند برد. این می تواند فرصت بسیار خوبی برای حل کردن این مشکل به صورت ریشه ای و اساسی باشد. همان طور که نیچه گفته است هر چیزی که شما را نکشد قویترتان خواهد کرد. همیشه زیباترین رنگین کمان ها پس از سخت ترین طوفان ها به وجود خواهند آمد، به آینده امیدوار باشید.

دی ماهی باوقار ، تا خـــدا هست،
هیچ لحظه ای آنقدر سخت نمی شود
که نشود تحملش کرد !
شدنی ها را انجام بده
و تمام نشدنی هایت را به خـــدا بسپار …

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه بهمن

شما امروز ترجیح می دهید به جای این که مسئولیت کارها را به عهده بگیرید صبر کنید تا یک نفر دیگر رهبری و مدیریت را در دست بگیرد و پیش قدم شود. برای این که کسی کاری به کارتان نداشته باشد و به حال خودتان رها شوید شاید حتی بخواهید توانایی هایی که دارید را کم اهمیت جلوه دهید. امروز ممکن است در رابطه عاطفی شما به رغم تمام ثباتی که در آن وجود دارد مشکلاتی به وجود بیاید که در واقع ناشی از رفتارهای اغراق آمیز شما است. اگر می خواهید آینده رابطه تان را تضمین کنید اهمیت داشتن نیت خوب و احترام دو جانبه را فراموش نکنید. امروز در خانه بمانید و با بچه ها بازی کنید یا همراه با همسرتان روی کاناپه لم داده و تلویزیون تماشا کنید.

بهمن ماهی همیشه دلسوز ، دریافت کردن بدون بخشیدن ممکن نیست
تو نیز بخاطر “خدا “و از روی عشق ببخش
تا چیزها به طور معجزه آسا به تو بخشیده شود …

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

اگر امروز منطقتان را به کار بگیرید می توانید از بی ثباتی و ناراحتی در محیط اطرافتان جلوگیری کنید. همه سعی می کنند تا جای ممکن از مشکلات فرار کنند و تا وقتی که ضرورت پیدا نکرده است با آنها مواجه نشوند. ولی اگر قبل از این که مشکلات به اوج خود برسند به سراغ آنها رفته و حلشان کنید با دردسر کمتری روبرو خواهید شد. از بحث کردن در مورد مسائل پیچیده هراسی نداشته باشید. هیچ اشکالی ندارد اگر برای این که توجه اطرافیان را به مشکل موجود جلب کنید کمی سر و صدا به راه بیندازید. کارهایی که باید طی هفته گذشته در منزل انجام می داده اید ولی به دلیل خستگی بعد از کار نتوانسته اید به انجام برسانید را امروز حتما در برنامه خود قرار دهید

اسفندی عزیز دُردانه ، زندگی خوب در دو جمله خلاصه میشود:
لذت بردن از روزهای خوب
صبر کردن در روزهای بد …
با اين دو هميشه زندگي خوبي خواهيد داشت.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۵ مهر ۹۶ و طالع بینی چهارشنبه ۵ مهر daily horoscope


نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد