royona - فال روزانه 13 مهر 96 و طالع بینی پنجشنبه 13 مهر

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 6
» بازديد سال : 1656
» بازديد کل : 2186
» اعضا : 0
» مطالب : 135

فال روزانه 13 مهر 96 و طالع بینی پنجشنبه 13 مهر


تاریخ انتشار پست : 1396/7/12 بازدید : 4

فال روزانه,فال امروز,فال فردا,فال روز,daily omen

فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه فروردین

امروز شما نسبت به وضعیت فیزیک و اندام خود حساس شده اید و اعتماد به نفستان پایین آمده است. شاید با خودتان تصمیم بگیرید که از همین امروز دست به کار شده و پرخوری و ورزش نکردن در این چند هفته اخیر را جبران کنید. این تصمیم خیلی خوبی است، اما کم کم شروع کنید و ناگهان فشار بیش از حد به خودتان وارد نکنید. شما که نمی خواهید آخر هفته را با گرفتگی عضلات و احساس کوفتگی و خستگی بیش از حد بگذرانید؟! تمرین کنید، ولی اندازه نگه دارید. شما از صمیم قلب می خواهید وعده هایی که به دیگران داده اید را عملی کنید، اما شدیدا نیاز دارید که وقتی را هم برای خود کنار بگذارید، این حق مسلم شماست!

دوست فروردینی ، تمام روز در حال تعامل باشيد:
انسانهایی که موفق و قدرتمند هستند بیشتر انسان هایی را دوست دارند که از صفات انسانیت برخوردار باشند در این موضوع که شما دوست دارید تا زمان زیادی را با دوستان نزدیک خود بگذرانید هیچ مشکلی نیست ولی احتمال موفقیت شما کمتر و کمتر خواهد بود.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اردیبهشت

یکی از دوستانتان دارد تغییرات بزرگی را در زندگی خود تجربه می کند و امروز برای کمی درد دل کردن و راهنمایی گرفتن از شما به سراغتان خواهد آمد. مشکل کار اینجاست که شما خودتان کمی تحت فشار و استرس هستید و خیلی حال و حوصله گوش کردن به مشکلات دیگران را ندارید. سعی کنید کمی همدردی از خودتان نشان دهید و برای مدت کمی هم که شده به حرف های او گوش کنید، بالاخره یک روز هم خواهد رسید که شما شانه ای برای گریه کردن لازم داشته باشید. شما امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن دارید، اما اگر دست بجنبانید خواهید توانست تفریح و استراحت را از بعدازظهر شروع کنید و حسابی خوش بگذرانید.

اردیبهشتی دوست داشتنی ، به مشکلات اعتقاد نداشته باشيد:
انسانهایی که موفق و قدرتمند هستند به این باور و اعتقاد هستند که مشکلات در برابر فرصت هایی که برای آنها پیش می آید هیچ چیزی نمی باشند .این انسان ها به جای اینکه در برابر مشکلات زانوی غم بغل بگیرند و افسرده شوند دنبال یک راه حل می گردند تا مشکلات پیش آماده را ریشه کن کنند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه خرداد

انتظارات زیادی که دیگران از شما دارند باعث شده است احساس کنید دارید مورد سوء استفاده قرار می گیرید و دچار استرس و عصبانیت شوید و کنترل رفتار خود را از دست بدهید. اصلا لزومی ندارد که این قدر خودتان را اذیت کنید، تنها کاری که لازم است بکنید این است که «نه» گفتن را بیاموزید. از آنجایی که شما دوست دارید همه را از خودتان راضی نگه دارید، شاید این کار برایتان خیلی آسان نباشد. اگر کسی واقعا به کمک و همکاریتان نیاز دارد از او حمایت کنید، اما بقیه تقاضاهایی که از شما می شود را بهتر است رد کنید. برنامه های زیادی برای این یکی دو روز تعطیلی برای خودتان چیده اید، اگر نمی خواهید برنامه هایتان بهم بریزند از همین امروز دوستانتان را هم در جریان آنها بگذارید.

خردادی عزیز ، دیر از خواب بیدار نشويد:
انسان های موفق و قدرتمند و پر انرژی صبح ها را زود از خواب بیدار می شوند و روزشگفت انگیز و پر از فرصت های جدید را آغاز می کنند و در آخر روز شروع می کنند تا فصل دیگری از داستانی که آنها آن را زندگی می نامند را شروع به نوشتن می کنند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه تیر

امروز شما به فکر گسترش افق های پیش رویتان هستید و شاید به یک مسافرت طولانی مدت و یا رفتن به مقصدی دور دست فکر کنید. شاید هم ایده ادامه دادن تحصیلاتتان و گرفتن یک مدرک تحصیلی بالاتر در ذهنتان جرقه بزند. رشد شخصی در حال حاضر بیشتر از رشد مادی برایتان اهمیت دارد و این موضوع در نهایت به نفع شما تمام خواهد شد، زیرا اولی در نهایت به دومی ختم خواهد شد. شما دارید یکی پس از دیگری به مسئولیت هایی که در انتظارتات هستند می افزایید و این توهم که از پس انجام همه این کارها بر خواهید آمد شما را گمراه خواهد کرد. اگر نمی خواهد فردا هم مشغول کار باشید امروز کمی بیشتر حواستان را جمع کنید.

تیر ماهی باهوش ، افراد سرزنش کننده ای نباشيد:
آنها افرادی هستند که به نحوی می توان گفت که مدیرعامل زندگی خود هستند بنابراین هیچگاه به خاطر اشتباهی که مرتکب شده اند هیچ کس دیگری را سرزنش نمی کنند

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مرداد

امروز ممکن است اطلاعاتی در رابطه با افزایش درآمد خود در کوتاهترین زمان ممکن به دست بیاورید. چه از صحت این اطلاعات اطمینان کامل داشته باشید و چه نداشته باشید، به نفعتان است که تا جای ممکن احتیاط به خرج دهید و چند روزی دست نگه دارید تا تمام حقایق و اطلاعات مربوط به آن را یافته و تصمیم درست را بگیرید. فرصت های بزرگ در زندگی برای هر کسی پیش می آیند، اما آن چه امروز می شنوید یکی از آنها نیست. افکارتان امروز بسیار آشفته هستند و ذهنتان همچون مسافری سرگردان از جایی به جای دیگر می چرخد، اما خوشبختانه انرژی جسمیتان در سطح بالایی قرار دارد و اگر فعالیت فیزیکی خود را افزایش دهید ذهنتان نیز آرام خواهد گرفت.

مردادی عاشق، سعي كنيد کار اشتباهی را انجام ندهيد:
افرادی که قدرتمند و موفق هستند به هیچ وجه اشتباه نمی کنند چرا که برای هر کاری که انجام می دهند از قبل آن را پیش بینی و تجزیه و تحلیل کرده اند و به جای اینکه از انجام یک ایده شکست بخورند و افسرده شوند از خود می پرسند چرا این کار را انجام ندادند و چگونه می توانم بعداً بهتر از گذشته انجام دهم.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه شهریور

حالا که آخر هفته دارد از راه می رسد سعی کنید صبح زود از خواب بیدار شوید تا زودتر کارهایتان را تمام کرده و از تعطیلی لذت ببرید. امروز روابط شما با شریک تجاری و یا عاطفیتان کمی بهم ریخته است و فشارهایی که این اواخر تحمل کرده اید باعث ده اند به جان هم بیفتید . اگر نمی توانید به زور خودتان را خوب و مهربان نشان دهید، شاید بهترین کاری که در این زمینه از دستتان بر می آید این باشد که کمترین برخورد ممکن را با هم داشته باشید و تا جای ممکن فضای بینتان را حفظ کنید، البته فقط برای امروز! برای مجردها امروز این طور به نظر می رسد که عشق واقعی تنها یک قدم از شما فاصله دارد، اما چشم و گوشتان را خوب باز کنید تا در انتخاب خود دچار اشتباه نشوید.

شهریوری خاص ، حقایق را پنهان نکنید.
افرادی که قدرتمند و قوی می باشند همیشه مایل به مقابله با حقیقت و در حال کم کردن نقاط ضعف خود هستند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مهر

با وجود این که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، استرس ناشی از فشار کاری بیش از حد باعث شده است سطح انرژیتان پایین بیاید و شاید حتی کمی احساس افسردگی کنید. امروز روزی فوق العاده برای ماندن در خانه و استراحت است. خودتان را از موقعیت های استرس زا دور نگه دارید و حتی از انجام فعالیت هایی که به فعالیت ذهنی نیاز دارند تا جای ممکن خودداری کنید. زحمت آشپزی هم به خودتان ندهید و برای شام یک پیتزا سفارش بدهید و پای تلویزیون لم بدهید و از یک روز تنبلی لذت ببرید تا بتوانید تجدید انرژی کرده و فردا را صرف انجام کارهای عقب افتاده در منزل کنید و با دوستان و عزیزانتان وقت بگذرانید.

مهری پر مهر و محبت ، جزو انسان های فراموش کار نباشيد :
این افراد هیچ گاه زحمات مادر خود و افرادی که در موفق شدن آنها تاثیر داشتند را فراموش نمی کنند و همیشه قدردان آنها می باشند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آبان

امروز شما شور و احساس زیادی در وجود خود حس می کنید و دلتان می خواهد روزتان را با کسی که دوست دارید بگذرانید، اما متأسفانه فعلا این امکان برایتان وجود ندارد و مسئولیت های دیگری که به عهده تان هستند ممکن است مانع انجام آن چه دلتان می خواهند انجام دهید شوند. اگر برایتان امکان پذیر است حتی اگر شده این وعده دیدار را برای ساعات پایانی روز بگذارید تا حداقل از آرامش بودن در کنار عشقتان لذت ببرید. شما از آن آدم هایی نیستید که در خوش گذرانی زیاده روی می کنند، اما هر از گاهی هیچ کسی نمی تواند جلویتان را بگیرد، هر کاری که می کنید فقط یادتان باشد سلامت خود را به خطر نیندازید.

آبانی متفاوت ، بدون هدف دست به هیچ کاری نزنيد:افراد قدرتمند و موفق همیشه برای انجام هر کاری یک هدف مهم و ضروری دارند که در آن هیچ گاه ضرر نمی کنند و سعی دارند هر روز یک قدم به سوی موفقیت بردارند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آذر

امروز شما از این که وقتتان را صرف کارتان کنید کاملا راضی هستید، زیرا از تحسین و تأییدی که در قبال زحماتی که می کشید دریافت می کنید لذت می برید و علاوه بر این می توانید می توانید در زمان کار کردن ذهنتان را از افکار آزار دهنده ای که به سراغتان آمده اند دور کنید. امروز ممکن است با برخی از تجهیزات خانه تان به مشکل بربخورید و یا مشکلی فنی در ساختمانتان به وجود بیاید و مجبور باشید تعمیرکار را خبر کنید و زمانی را که قصد داشته اید صرف کارهای بهتری بکنید را صرف حل این مشکل کنید، اما برطرف کردن این وضعیت ضروری است و نمی توان آن را پشت گوش انداخت. در فاصله ای که مجبور هستید منتظر رفع این مشکل باشید یک فیلم خوب ببینید و یا یک کتاب جالب بخوانید.

آذر ماهی تو دل برو ، به حرفهایی که مردم پشت شما می زنند اهمیتی ندهيد:
این افراد همیشه دارای هدف هستند و حرف هایی که مردم پشت سرآنها می زنند هیچگاه برایشان مهم نیست و سعی دارند به هدف خود برسند چرا که اگر با حرف به آن دست مردم پیش بروند هیچگاه موفق نخواهند شد وبه هدف های شان نخواهند رسید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه دی

امروز اخبار ناراحت کننده ای به گوشتان خواهند رسید که هر چند به طور مستقیم به خودتان مربوط نمی شوند، در نهایت روی دنیای اطرافتان تاثیر خواهند گذاشت. نیازی که شما به امنیت احساس می کنید در رابطه عاطفی شما منعکس شده و باعث شده رفتارتان کمی بیش از اندازه حفاظتی شود و شاید حتی باعث معذب شدن طرف مقابلتان شود. شرایط غیر قابل پیش بینی به نظر می رسند و دلتان می خواهد که می توانستید تا جای ممکن ثبات خود را حفظ کنید. چه خطرهایی که احساس می کنید واقعا وجود داشته باشند و چه توهمی بیش نباشند، این احساس شما می تواند به ضررتان تمام شود. هر چه را که بیش از حد مورد حفاظت قرار دهید آن را به خطر انداخته اید.

دی ماهی باوقار ، وقت خود را در بازخوردهای منفی تلف نكنيد :برای افراد موفق و قدرتمند انتقادات نامناسب و نظرات تند و زننده اهمیت ندارد و وقت خود را صرف آن ها نمی کنند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه بهمن

افزایش در آمد شما ممکن است تغییراتی در ارزش ها و باورهای شما در رابطه با کار و تجارتتان ایجاد کند و باعث شود فرصت های جدیدی را برای بهبود بخشیدن به وضعیت مالی خود در برابر چشمانتان ببینید که ارزش امتحان کردن را دارند. فقط باید حواستان را جمع کنید تا آنچه واقعا اهمیت دارد از دیدتان مخفی نماند. پول برای این است که بخش های دیگر زندگیتان را بهبود ببخشد، نه این که آنها را از بین ببرد. مکالمه ای که امروز با عشقتان دارید می تواند در نهایت عمقی خیلی بیش از آنچه در آغاز صحبت خود انتظار داشته اید به مکالمه شما ببخشد. این نکته را در نظر داشته باشید که ضرری که نیاز به تأیید و تلاش برای به دست آوردن آن برای شما خواهد داشت ار منفعت آن بیشتر است.

بهمن ماهی همیشه دلسوز ، سلامت خود را نادیده نگيريد:
این انسانها همیشه سعی دارند تا از سلامت جسمانی و فیزیکی برخوردار باشند زیرا که از بیماریها می ترسند و با برنامه و رژیم غذایی مناسب زندگی می کنند تادچار بیماریها و امراض نشوند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

مشکل شما در حال حاضر این نیست که نمی توانید روی کارهایتان تمرکز کنید، این است که کارهای خیلی زیادی را می خواهید به طور همزمان انجام دهید. ایده های خیلی زیادی در ذهنتان هستند، اما باید سعی کنید آنهایی را که واقع گرایانه هستند را در نظرداشته باشید. احساس محدودیت، فشار و بحث و درگیری در رابطه عاطفی و یا کاریتان ممکن است باعث شود فکر پابان بخشیدن به آن به سرتان بزند. فعلا دست نگه دارید و عجولانه برخورد نکنید. این وضعیت به احتمال زیاد موقتی است و بهتر است یکی دو روزی دست نگه داشته و سپس دوباره به آن فکر کنید. اگر همین امروز بخواهید به وضعیت موجود واکنش نشان دهید به احتمال زیاد به زودی دچار پشیمانی خواهید شد.

اسفندی عزیز دُردانه ، قدرت خود را ازدست ندهيد:
این افراد همیشه مودبانه و صادقانه با مردم حرف می زنند و همیشه سعی می کنند تا از آن سطحی که قرار دارند پایین تر نیایند و مدام خواستار ارتقاء خود به سطوح بالا و موفقیت بیشتری هستند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۱۳ مهر ۹۶ و طالع بینی پنجشنبه ۱۳ مهر daily horoscope

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد