s

royona - فال روز 4 مهر 96

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 1660
» بازديد کل : 2190
» اعضا : 0
» مطالب : 135

فال روز 4 مهر 96


تاریخ انتشار پست : 1396/7/3 بازدید : 4

فال روزانه,فال امروز,فال فردا,فال روز,daily omen

فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه فروردین

یکی از بهترین روزهای زندگی تان را در چنین روزی تجربه خواهید کرد. روابط عاطفی شما مستحکم تر از قبل می شود، پروژه هایی که آغاز کرده اید به خوبی پیش می روند و… اگر اهداف دیگری نیز در سر دارید، امروز بهترین زمان برای برداشتن اولین قدم هاست. اگر مجردید و شخصی نظرتان را جلب کرده است، امروز ممکن است اتفاقات خوبی بیفتد. از آنجا که روزی پر از هیجان در پیش دارید، به مصرف مواد غذایی خود نیز اهمیت دهید تا انرژی لازم را برای ادامه مسیر داشته باشید.

دوست فروردینی ، پیش فرض های نادرست ریشه ی شکست ها هستند . شهامت محک زدن پیش فرض های خود را داشته باشید .
پذیرش اینکه احتمال دارد پیش فرضتان اشتباه باشد ، راه را برای یافتن پیش فرض های جدید و دگرگونی های لازم باز می کند ، چیزهایی که در غیر این صورت بدست نخواهید آورد .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اردیبهشت

ممکن است مجبور شوید که ساعات زیادی را پای تلفن صرف کنید. حتی باید به خاطر منافع دیگران جر و بحث کنید، پس سعی کنید که انرژی جسمی و روانی زیادی داشته باشید. موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است و دوست دارید که اطلاعات خود را در مورد آن افزایش دهید، اما بهتر است که با هر کسی در این مورد صحبت نکنید زیرا ممکن است که به ضررتان تمام شود. البته دلیلی هم ندارد که دیگران از کارهای شما سر در آورند. اینترنت می تواند منبع اطلاعات خوبی برایتان باشد.

اردیبهشتی دوست داشتنی ، اگر مدام توقع داشته باشید که اتفاقات خوب برایتان رخ دهد ، میزان شانس خود را در زندگی افزایش می دهید .
هر روزتان را ا این جمله آغاز کنید : ” می دانم امروز یک اتفاق عالی برایم می افتد . ”

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه خرداد

شما فرد قدرتمندی هستید اما امروز کمی حساس می شوید طوری که حرف های معمولی دیگران هم آزارتان می دهد. تا جایی که امکان دارد از مکان های استرس زایی چون بیمارستان یا اداره پلیس دوری کنید. زیرا انرژی منفی آنها به شما نیز منتقل می شود. پس از یک روز سخت کاری، دوستان تان را به خانه تان دعوت کنید و با هم خوش بگذرانید. شاید هنوز نتیجه لازم را از تلاش هایتان نگرفته باشید اما استراحت در هر مرحله ای برای شما واجب است. دوستی منتظر تماس شماست، گفتگو با او را در اولویت کارهایتان قرار دهید.

خردادی عزیز ، همانطور که شما عاشقانه فرزندتان را دوست دارید، همسرتان و مادرش هم حق دارند که عاشقانه همدیگر را دوست داشته باشند. پس منصف باشید و به این عشق احترام بگذارید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه تیر

ارتباط با دوستان و شریک زندگی تان به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت به شرط این که صادق باشید و احساسات خود را آزادانه بیان کنید. از آنجا که فعالیت های گروهی می تواند نتیجه مطلوب را به شما بدهد. پس لجبازی را کنار بگذارید و با دیگران مشارکت کنید. امروز تماس های زیادی به شما خواهد شد و ایمیل های زیادی برایتان ارسال می شود. سعی کنید تمام آنها را همین امروز پاسخ دهید تا اگر موضوع مهمی در جریان است، هر چه سریع تر بررسی شود.

تیر ماهی باهوش، ما در جهانی سرشار از نعمت زندگی می کنیم ، جهانی که در آن گنجینه ی عظیمی از ثروت برای تمام کسانی که طالب آن هستند وجود دارد .
برای دستیابی به استقلال مالی همین امروز برای افزایش ثروت خود تصمیم بگیرید و سپس همان کاری را انجام دهید که دیگران پیش از شما برای رسیدن به همین هدف انجام داده اند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مرداد

پروژه ای را که مدت هاست آغاز کرده بودید، امروز تمام می شود. این تغییر بر افزایش درآمد شما نیز موثر خواهد بود و انرژی رفته تان را دوباره احیا خواهد کرد. اگر به فکر پروژه های دیگری هستید، پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر استارت آنها را بزنید اگرچه لازم است همه جوانب را نیز خوب بسنجید. در این رفت و آمدها فردی را ملاقات می کنید که در نگاه اول از نظر شما رفتارهای غیرطبیعی از خود بروز می دهد اما دست از پیش داوری بردارید و منتظر اتفاقات بعدی باشید.

مردادی عاشق، هر رخدادی به میزان معینی احتمال وقوع دارد . برای افزایش احتمال وقوع رخداد مورد نظر خود ، تعداد موارد را افزایش دهید .
هر چقدر کارهای بیشتری را به دفعات بیشتر امتحان کنید ، احتمال موفقیت شما نیز بیشتر می شود .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه شهریور

ایده های زیادی مانند رودی خروشان در سرتان سرازیر شده اما نمی توانید آنها را مدیریت کنید. در این شرایط نوشتن بهترین روش برای نظم دادن به آنهاست. زمینه های زیادی است که دوست دارید در آنها فعالیت کنید، از تفریحی گرفته تا تحصیلی و کاری و … اما به تنهایی از پس آنها بر نخواهید آمد. بهتر است با دوستان تان مشورت کنید و از آنها نیز نظر بخواهید. از آنجا که ذهن تان مه آلود است، تا همه چیز برایتان روشن و واضح نشده از تصمیم گیری خودداری کنید.

شهریوری خاص ، شما در زندگی ، افراد ، ایده ها و موقعیت هایی را به سوی خود جذب می کنید که با افکار غالب شما هماهنگ هستند .
هنگامی که اهداف شما از مغناطیس اشتیاق شما سر شار شد به چیزی دست پیدا می کنید که مردم به آن شـــانس می گویند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مهر

امروز نبوغ در شما سر به فلک می کشد طوری که می توانید در هر زمینه ای نظر دهید و پیشرفت کنید. فعالیت در گروه های اجتماعی می تواند در بالا بردن سرعت کارتان موثر باشد. اما تا جایی که امکان دارد با افرادی همکاری کنید که می شناسید. به زودی فردی را ملاقات می کنید که در گذشته زندگی شما نقش پررنگی داشته است. شاید بد نباشد که فرصت دیگری به او دهید و یک بار دیگر شانس تان را امتحان کنید. روزهای پر از هیجانی در انتظارتان است.

مهری پر مهر و محبت ، هر چه افراد بیشتری را بشناسید که دید مثبتی نسبت به شما دارند موقعیت های بهتری به دست خواهید آورد .
افرادی که شما را دوست دارند به شما ایده های جدیدی می دهند و راه موفقیت را برای شما باز می کنند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آبان

مدت هاست کتاب خواندن را رها کرده اید. شاید فکر کنید که این کتاب ها تنها جنبه سرگرمی دارند اما اینطور نیست. شما چیزهای زیادی را از آنها خواهید آموخت، بی آنکه بدانید. پس در هفته زمانی را به این کار اختصاص دهید. به زودی در شرایطی چالش برانگیز قرار خواهید گرفت اما به خوبی از عهده آن بر خواهید آمد. تنها کافی است اعتماد به نفس خود را حفظ کنید تا دیگران از شما سو استفاده نکنند.

آبانی متفاوت ، تمرین و تکرار بهای بدست آوردن مهارت است . چیزی را که مدام و مرتب تکرار می کنید به صورت یک عادت جدید ذهنی و عملی در می آید .
رشد فکری و احساس رضایت و خشنودی نتیجه ی کنار گذاشتن عادت های گذشته و جایگزین کردن تمرین ها و عادت های جدید است .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آذر

اگر به دنبال کاری که با مهارت تان در ارتباط هست می گردید، امروز بهترین زمان است زیرا که ذهن تان آمادگی لازم را دارد. به فکر تغییری در زندگی تان هستید اما قبل از شروع به هر کاری خوب جزییات را در نظر بگیرید. مثبت و منفی های زیادی وجود دارد که می تواند در تصمیم تان تاثیرگذار باشد، بنابراین محتاط تر عمل کنید. در انتهای روز تلفنی به شما می شود که برایتان غیر منتظره است. اگر چه خسته اید و نای حرف زدن هم ندارید اما سعی کنید با انرژی هر چه تمام تر صحبت کنید. نتیجه خوب آن را خواهید دید.

آذر ماهی تو دل برو ، وقت شناسی همه چیز است . اگر آمادگی لازم را در خود ایجاد کنید ، زمان مناسب برای شما فرا خواهد رسید .
” در دریای پر تلاطم زندگی ، همیشه می توان موجی را یافت که اگر با آن حرکت کنید شما را به ساحل خوشبختی می رساند .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه دی

اگر مدتی است که به فکر مسافرت های هوایی هستید، امروز زمان خوبی است تا جستجوی لازم را انجام دهید و برای هدفی که در سر دارید برنامه ریزی کنید. هیجان و انتظارات شما در چنین روزی زیاد است و از ماجراجویی لذت می برید، پس تا روزتان تمام نشده کاری هیجان انگیز انجام دهید. رفتن به کنسرت، بازی کردن یا حتی ورزش هم می تواند انرژی شما را تخلیه کند. از دست دوستی دلگیرید. اما این ناراحتی شما بی مورد است. اگر به دنبال مقصر می گردید، بهتر است به دنبال شخص دیگری جز او باشید.

دی ماهی باوقار ، وجود شهامتی سنجیده و حساب شده برای دستیابی به موفقیت ضروری است . ترس بزرگترین مانع رسیدن به هدف است .
رویارویی با ترس های خود را جزئی از عادت هایتان کنید و در هر شرایطی این کار را انجام دهید .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه بهمن

امروز باید بیش از روزهای دیگر به فکر حساب و کتاب خود باشید. اگر پول هایتان را با برنامه خرج کنید، می توانید هر ماه مقداری از آن را کنار بگذارید تا برای روز مبادا به کارتان آید. چند روزی است کلافه اید و حوصله ندارید. این احساس به خاطر اتفاقات اخیری است که برای شما یا خانواده تان افتاده، نگران نباشید، زیرا به زودی روزهای خوش باز خواهند گشت. در کنار دوستان بودن در این شرایط بهترین مرهم برایتان است. انجام فعالیت های هیجان انگیز نیز می تواند استرس را از شما دور کند، پس تا می توانید فعالیت بدنی داشته باشید.

بهمن ماهی همیشه دلسوز ، اگر در حال رشد فکری نیستید پس دارید در جا می زنید . اگر روز به روز بهتر نمی شوید پس دارید بدتر می شوید .
یادگیری دائمی و رشد مداوم فکری را جزئی از برنامه ی روزانه ی زندگی خود قرار دهید .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا منبع مالی تان را بالا ببرید. نگران نباشید زیرا همکاران تان می توانند به شما کمک کنند تا راه و چاه را به خوبی بشناسید. جذابیت شما زبانزد خاص و عام است اما نباید این موضوع غرور کاذب به شما دهد. هر چه خاکی تر باشید افراد بیشتری را به سمت خود جذب خواهید کرد. اگر هدفی در سر دارید اما از شروع آن مردد هستید، باید بگوییم که هیچ چیزی غیرممکن نیست.

اسفندی عزیز دُردانه ، موفقیت و خوشبختی هنگامی بدست می آید که کاری که از نجام آن لذت می برید ، بی عیب و نقص انجام می دهید .
” تعیین کننده ی کیفیت زندگی شما این است که تا چه حد به کمال در زندگی اهمیت می دهید و برای رسیدن به آن تا چه اندازه خود را مسئول و متعهد می دانید .

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۴ مهر ۹۶ و طالع بینی سه شنبه ۴ مهر daily horoscope

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد